לי שרפן

מדריכת פילאטיס מזרן מוסמכת מטעם הג'ימנסיה.

בעלת ניסיון רב בתחום ההדרכה, המחול והתנועה.

 

שחר גולדנברג

רקדנית, יוצרת מחול עצמאית ומורה למחול.

בוגרת החוג לתנועה באקדמיה למוסיקה ולמחול בירושלים , בוגרת "הקבוצה ביפו" ושנת לימודים ב"תאטרון החזותי".

יצירתה "בר" הועלתה במוזיאון תל אביב לאומנות , פסטיבל צוללן 2017.

ג'וליה גליה כהן

רקדנית מקצועית מזה כ-15 שנים. בוגרת ה"אקדמיה למחול נדין בומר" עם התמחות באנימטו (מחול ותיאטרון).

רקדה בלהקת המחול של נדין בומר כסולנית ביצירות רבות בפסטיבלים בארץ ובחו"ל. בין היצירות בהן השתתפה – מנימיישן, קולנוע אמריקאי, פודלית.

מלמדת מחול מקצועי בסגנונות שונים לכל הגילאים, יוצרת ומלווה קבוצות מחול, מייסדת להקת המחול תיאטרון "Nature Mind"

נטע שמואל

מדריכת פילאטיס מזרן ומכשירים מוסמכת ובעלת ניסיון.

תזונאית קלינית – בעלת תואר במדעי התזונה מטעם האוניברסיטה העברית.

דולב בסטיקר

מדריך חדר כושר ומדריך קיקבוקס מוסמך (קמפוס שיאים).

מתמחה בשיטת lesmills העולמית להעברת שיעורי סטודיו.

 

שנית רייך

מדריכת פילאטיס מזרן מוסמכת.

בוגרת מכון וינגייט – קורס מדריכות סטודיו – חיטוב ועיצוב הגוף, trx ואירובי.

דפנה מינסקי

מדריכה להתפתחות תינוקות, מדריכת עיסוי תינוקות ויועצת שינה. מוסמכת ליווי התפתחותי בשיטת "צעד ראשון".

בעלת ניסיון רב בעבודה עם הגיל הרך.

הלן מלכי

בעלת ניסיון של למעלה מ-16 שנים בתחום הכושר, מדריכת פילאטיס ופיטנס מעבירה שיעורי סטודיו מגוונים.

מעבירה הכשרות וסדנאות העשרה למדריכים ברחבי הארץ, מופיעה בכנסי כושר גופני.

גרניט ארבל

מנחת ״ריו אביירטו״ מוסמכת מטעם מכון וינגייט.
מנחה קבוצות שבועיות בתנועה ומוסיקה.

ענת תמיר

MA בתרפיה ביצירה והבעה. מנחת קבוצות בתנועה,

מורה מוסמכת לשיטת 5 המקצבים של גבריאל רוט', ריקוד חופשי ואימפרוביזציה.

 

לנה יוכין

בעלת תואר בחינוך ומחול ובוגרת קורס הדרכת ג'אז במכון וינגייט בהצטיינות. מוסמכת להוראת אקרובטיקה אווירית.

רקדה בלהקות מחול (שקטק, וייב, מיומנה, ג'יונליה) ובמופעים והפקות עם כוראוגרפים שונים ביניהם: עוז מורג, עידו תדמור, חיים און…

מלמדת מחול למעלה מ-13 שנים בבתי ספר למחול ברחבי הארץ.

ניצן גלס

בוגרת מסלול הכשרת מורים של וינגייט״, בוגרת ״הג׳ימנסיה״ הדרכת פילאטיס מזרן ומכשירים.
רקדנית לשעבר בלהקת ״גוף ראשון״. השתתפה בפסטיבלי מחול בהונגריה, סין ברצלונה וסקוטלנד.

זכתה במקום השני בפרס על כוראוגרפיה בפסטיבל פראג.

איילת שיפמן

תואר ראשון (B.E.D) במחול ותעודת הוראה– סמינר הקיבוצים.
בעלת ניסיון רב בהוראת הגיל הרך וגילאי יסודי ומתמחה בהוראת הבלט הקלאסי.

לידור הוכמן

בוגרת מכון וינגייט להדרכת ג'אז ותנועה לגיל הרך.

בעלת וותק של 10 שנים בתחום ונסיון בעבודה עם הגיל הרך ומעלה בסגנונות ריקוד שונים.

 

 

איריס כהן

בוגרת התיכון של האקדמיה למוסיקה ולמחול ובוגרת האקדמיה.
בעלת תואר ראשון ותעודת הוראה במחול.
מדריכת פילאטיס מזרן ומכשירים מוסמכת מטעם balanced body NY.

סרגיי מורזחנוב

מתאמן מגיל 6 באקרובטיקה פס קרקע, השתתף בתחרויות רבות בארץ ובתחרויות בינלאומיות. אלוף ישראל פעמיים בהתעמלות קרקע.

מדריך התעמלות קרקע מוסמך בוגר מכללת 'וינגייט'.

ריבי דיימונד

בעלת תואר ראשון בתאטרון ותואר שני בטיפול בתנועה וריקוד, מנחת קבוצות.

מורה מוסמכת בשיטת חמשת המקצבים. מהצוות המייסד של בית הספר הבינלאומי לתנועה Open Floor – המרחב הפתוח.

ארז לוי

מאמן כושר, מאמן פיטנס-קיקבוקסינג, מתמחה באימונים פונקציונאליים לקבוצות, פיתוח יציבה, מתיחות ומעביר סדנאות בתחומים אלו
למאמני כושר ברחבי הארץ, מדריך בכנסי כושר בישראל ובכנסים בינלאומיים, רכז מקצועי בקורס להכשרת מדריכי פיטנס-קיקבוקסינג. דיאטן קליני B.Sc.

רוני וידרמן

מוסמכת בשיטת פלדנקרייז, בעלת התמחות בטיפול בלקויות יציבה ובהתעמלות מונעת (מטעם מכללת זינמן בוינגייט).

מורה לאימפרוביזציה בתנועה. מטפלת בתנועה (MA) ודוקטורנטית באוניברסיטת חיפה.

עמית פרץ

מדריכה מוסמכת למחול מטעם מכללת וינגייט. בעברה רקדנית מקצועית בלהקות מחול.

מתמחה בהוראת המחול לגיל הרך ולגילאי יסודי.

ענבל צור

מורה לויני יוגה, יוגה נשית ויוגה להריון ולאחר לידה.

מורה מוסמכת ליוגה אינטגרטיבית, ליוגה נשית (בשיטתה של מירה ארצי פדן), להוראת יוגה להריון ולאחר לידה (מטעם וינגייט), מדריכה מוסמכת לפילאטיס מזרן (הכשרה אצל מרתה ענבר בסמינר הקיבוצים).

בעלת תואר ראשון בפסיכולוגיה ותאטרון ותעודת מטפלת בתנועה מסמינר הקיבוצים. בעלת רקע רחב וניסיון בימתי כרקדנית יוצרת במחול, תנועה ותאטרון בארץ ובחו"ל.

נעה עוז סתר

רקדנית ומורה בכירה למחול קלאסי ומודרני. רקדה בלהקה הקיבוצית הצעירה והייתה הסולנית בלהקה של עידו תדמור. השתתפה בפסטיבלים שונים- "הרמת מסך" ו"חשיפה בינל"א" בסוזן דלל עם כוריאוגרפים שונים, בינהם: סאלי אן פרידלנד, מימי רז וויסברג, מכל מועלם, ענבל בן זקן ועוד. כוריאוגרפית ויוצרת עצמאית.

 

נטלי עזרא

מורה מוסמכת למקצועות ההיפ-הופ, הג'אז והטכניקה. בעברה רקדנית מקצועית בלהקות מחול.

התמחות בהוראת מחול לגילאי בית ספר יסודי וחטיבת ביניים. מתמחה בבניית כוראוגרפיות לבתי ספר.

אלון שטוייאר

בוגר האקדמיה למוסיקה ומחול בירושלים. רקדן לשעבר בלהקות המחול "ענבל פינטו","פרסקו", "Dolon Dance Company" (גרמניה),

קבוצת המחול "נעה דר" וב"בלט ירושלים". השתתף במגוון יצירות מחול של יוצרים עצמאיים ופרויקטים שונים ("אך הבתולה לא הייתה זמינה יותר","שוב","ינשופים","איש השעה").  יצירותיו של אלון "אהבה קצרה" ו"השוליה" זכו בתחרויות בארץ ובחו"ל.  יצר גם את "כשאבא לא יהיה", "פרוטה", "כשהדוב מתעורר". כמו כן יזם את ערב המחול "Flatmates" ואת פרויקט "חוות החיות" בשיתוף עירית ירושלים. במהלך השנתיים האחרונות פיתח שפה תנועתית המכונה "Off Limit" המוצגת ביצירתו המפורסמת "Grounded" ואף נלמדת בסדנאות מחול. מורה לבלט קלאסי ומחול מודרני בבתי ספר לריקוד ברחבי הארץ. בנוסף, מייסד ומנהל את Dance Community Club.

 

מיכל בן ליאור

בוגרת האקדמיה למחול "נדין-אנמיטו" לסגנונות ג'אז,מודרני והיפהופ. רקדנית בלהקת המחול נדין בומר במשך 8 שנים כרקדנית ראשית. זכתה בתחרויות בינלאומיות לרקדנים יוצרים צעירים כרקדנית וככוריאוגרפית. מתבלטת בתחום ההוראה והיצירה. בעלת תעודות הצטיינות בשיטה ה-N.B.D.T משתלמת מידי שנה באקדמיות המובילות באירופה: הבלט דה- טוסקאן, אופוס בלט- איטליה, ובבתי ספר הגבוהים למחול בארה"ב. מייסדת להקת ההיפ הופ “khd” הפועלת ב”קצב הגוף” ,פעילה באירועי היפ הופ וזוכה לשבחים רבים ופרסים בארץ ובעולם (“קצרים”, “אופוס בלט”, קליפים והופעות לאמנים..) מורה לג’אז והיפ הופ למעלה מ- 12 שנה, בסטודיואים המובילים בארץ. מורה בשיטת "נדין אנימטו" למחול ואמפרובזציה, בכנסים וסדנאות מחול בארץ ובחו”ל. בנוסף, כיום מנהלת המסלול להכשרת רקדנים מבית נדין אנימטו.

שירן דרזי כהן

בוגרת מכון וינגייט להדרכת הג'אז, עם וותק של למעלה מ-13 שנות הוראה בתחום .

רקדנית וכוראוגרפית שהשתתפה בהופעות, תחרויות ופסטיבלים ברחבי הארץ והעולם.

בעלת ניסיון וידע רב בעבודה עם הגיל הרך ועם גילאי היסודי ומעלה בסגנונות ריקוד שונים ומגוונים.