הרשמה

נפתחה ההרשמה לשנת 2018-19!

אנו שמחים לאפשר לכם להירשם באמצעות ממשק הרישום החכם של אולה לחיפוש החוג\להקה אליה תרצו להירשם.

בחרו בגיל המשתתפ/ת ולאחר מכן בחוג/להקה הרצויה מתוך הרשימה ואנו נחזור אליכם לאחר מילוי הפרטים להשלמת תהליך הרישום.

*לתשומת לבכם, ייתכנו שינויים במערכת השעות בהתאם לשיקולים מקצועיים.

גיל

חודש עד שנה

חוג
יום
שעה
מיקום
פרטים נוספים
ליווי התפתחותי
ראשון
10:00-12:00
חולדה
חלוקה על פי גיל התינוק

גיל 3-4.5

חוג
יום
שעה
מיקום
פרטים נוספים
מחול יצירתי ויסודות הבלט
רביעי
16:15-17:00
טל שחר
מחול יצירתי ויסודות הבלט
רביעי
16:00-16:45
חולדה
מחול יצירתי ויסודות הבלט
שני
17:00-17:45
אביגדור
מחול יצירתי ויסודות הבלט
רביעי
16:45-17:30
גזר
אקרוג'ים (מגיל 4 בלבד)
שני
16:15-17:00
טל שחר
אולם ספורט
אקרוג'ים (מגיל 4 בלבד)
חמישי
16:15-17:00
טל שחר
אולם ספורט

גיל 4.5-6

חוג
יום
שעה
מיקום
פרטים נוספים
מחול יצירתי ויסודות הבלט
שלישי
17:00-17:45
טל שחר
מחול יצירתי ויסודות הבלט
רביעי
16:45-17:30
חולדה
מחול יצירתי ויסודות הבלט
שני
17:00-17:45
אביגדור
הקבוצה סגורה
מחול יצירתי ויסודות הבלט
רביעי
16:45-17:30
אביגדור
מחול יצירתי ויסודות הבלט
רביעי
16:45-17:30
גזר
אקרוג'ים
שני
16:15-17:00
טל שחר
אולם ספורט
אקרוגי'ם
חמישי
16:15-17:00
טל שחר
אולם ספורט

כיתה א'

חוג
יום
שעה
מיקום
פרטים נוספים
טכניקה קלאסית, ג'אז
ראשון ושלישי
17:45-18:30
טל שחר
טכניקה, ג'אז
רביעי
17:30-18:15
חולדה
טכניקה קלאסית, ג'אז
שני ורביעי
ב 17:45-18:30 ד 16:45-17:30
אביגדור
טכניקה, ג'אז
רביעי
17:30-18:15
גזר
אקרוג'ים
שני וחמישי
17:00-17:45
טל שחר
אולם ספורט
טריקינג
ראשון
16:30-17:30
טל שחר
אולם ספורט

כיתה ב'

חוג
יום
שעה
מיקום
פרטים נוספים
טכניקה קלאסית, ג'אז
ראשון ושלישי
17:45-18:30
טל שחר
טכניקה, ג'אז
רביעי
17:30-18:15
חולדה
טכניקה קלאסית, ג'אז
שני ורביעי
17:45-18:45
אביגדור
טכניקה, ג'אז
רביעי
17:30-18:15
גזר
אקרוג'ים
שני וחמישי
17:00-17:45
טל שחר
אולם ספורט
טריקינג
ראשון
16:30-17:30
טל שחר
אולם ספורט

כיתה ג'

חוג
יום
שעה
מיקום
פרטים נוספים
טכניקה קלאסית, ג'אז
ראשון ושלישי
16:00-17:00
טל שחר
טכניקה קלאסית, ג'אז
שני ורביעי
18:30-19:30
אביגדור
טכניקה, גא'ז
רביעי
18:15-19:15
גזר
אקרוג'ים
שני וחמישי
17:45-18:45
טל שחר
אולם ספורט
טריקינג
ראשון
17:30-18:30
טל שחר
אולם ספורט
אקרובטיקה אווירית
שישי
12:30-13:30
טל שחר
אולם ספורט

כיתה ד'

חוג
יום
שעה
מיקום
פרטים נוספים
טכניקה קלאסית, ג'אז
ראשון ושלישי
16:00-17:00
טל שחר
טכניקה קלאסית, ג'אז
שני ורביעי
18:30-19:30
אביגדור
טכניקה, ג'אז
רביעי
18:15-19:15
גזר
אקרוג'ים
שני וחמישי
17:45-18:45
טל שחר
אולם ספורט
טריקינג
ראשון
17:30-18:30
טל שחר
אולם ספורט
אקרובטיקה אווירית
שישי
12:30-13:30
טל שחר
אולם ספורט

כיתה ה'

חוג
יום
שעה
מיקום
פרטים נוספים
מסלול מכינת להקה
ראשון ורביעי
א 18:45-20:00 ד 17:00-19:00
טל שחר
בלט קלאסי מכינת להקה
ראשון
18:45-20:00
טל שחר
ג'אז מכינת להקה
רביעי
17:00-19:00
טל שחר
טכניקה היפ-הופ / ג'אז
שלישי
18:00-19:00
חולדה
טכניקה קלאסית ומודרני
שני ורביעי
16:00-17:00
אביגדור
טכניקה, ג'אז
שני
18:15-19:15
גזר
אקרוג'ים
שני וחמישי
17:45-18:45
טל שחר
אולם ספורט
טריקינג
ראשון
17:30-18:30
טל שחר
אולם ספורט
אקרובטיקה אווירית
שישי
12:30-13:30
טל שחר
אולם ספורט

כיתה ו'

חוג
יום
שעה
מיקום
פרטים נוספים
מסלול מכינת להקה
ראשון ורביעי
א 18:45-20:00 ד 17:00-19:00
טל שחר
בלט קלאסי מכינת להקה
ראשון
18:45-20:00
טל שחר
ג'אז מכינת להקה
רביעי
17:00-19:00
טל שחר
טכניקה, היפ-הופ / ג'אז
שלישי
18:00-19:00
חולדה
טכניקה קלאסית, ג'אז
שני ורביעי
18:30-19:30
אביגדור
אקרוג'ים
שני וחמישי
17:45-18:45
טל שחר
אולם ספורט
טריקינג
ראשון
17:30-18:30
טל שחר
אולם ספורט
אקרובטיקה אווירית
שישי
12:30-13:30
טל שחר
אולם ספורט

כיתות ז'-ט'

חוג
יום
שעה
מיקום
פרטים נוספים
בלט קלאסי
שני
17:00-18:15
חולדה
ג'אז
שני
18:30-20:00
חולדה
מודרני / כוריאוגרפיה
חמישי
17:00-18:30
טל שחר
בלט קלאסי
חמישי
18:45-20:15
טל שחר
טכניקה, היפ הופ
שלישי
18:30-20:00
טל שחר
אקרובטיקה אווירית
שישי
13:30-15:00
טל שחר
אולם ספורט

כיתות י'-יב'

חוג
יום
שעה
מיקום
פרטים נוספים
בלט קלאסי
שני
18:30-20:00
טל שחר
מודרני / רפרטואר
שני
20:00-21:30
טל שחר
בלט קלאסי
חמישי
18:30-20:00
חולדה
ג'אז
חמישי
20:00-21:30
חולדה
אקרובטיקה אווירית
שישי
13:30-15:00
טל שחר
אולם ספורט

להקה צעירה

חוג
יום
שעה
מיקום
פרטים נוספים
שיעורי להקה
שני וחמישי
ב' 17:00-20:00 ה' 17:00-20:15
טל שחר וחולדה

להקה בוגרת

חוג
יום
שעה
מיקום
פרטים נוספים
שיעורי להקה
שני וחמישי
ב 18:30-21:30 ה 17:00-20:15
טל שחר וחולדה

נבחרת צעירה אקרוג'ים

חוג
יום
שעה
מיקום
פרטים נוספים
אימוני הנבחרת הצעירה
שני וחמישי
18:45-20:00
טל שחר
אולם ספורט
טכניקה קלאסית לפי גילאים

נבחרת בוגרת אקרוג'ים

חוג
יום
שעה
מיקום
פרטים נוספים
אימוני הנבחרת הבוגרת
שני וחמישי
18:45-20:45
טל שחר
אולם ספורט
טכניקה קלאסית לפי גילאים

ברצוני להירשם ל :





הצהרת בריאות

הריני מאשר בזאת, כי לבני/בתי אין כל מניעה רפואית להשתתפות בפעילות אליה נרשם.
הריני מאשר כי קראתי את כללי הרשמה המצורפים והסכמתי להם

דמי רישום *

הננו מאשרים להשתמש בפרטי האשראי של העונה הקודמת ולחייב את דמי הרישום בסך 150 ש"ח

הנני מאשר/ת

אמצעי תשלום *

הריני מאשר לגבות את התשלום עבור החוג מכרטיס האשראי של העונה הקודמת


הריני מעוניין להחליף אמצעי תשלום - אנא צרו איתי קשר