הרשמה

נפתחה ההרשמה לשנת 2019-20

אנו שמחים לאפשר לכם להירשם באמצעות ממשק הרישום החכם של אולה לחיפוש החוג\להקה אליה תרצו להירשם.

בחרו בגיל המשתתפ\ת ולאחר מכן בחוג\להקה הרצויה מתוך הרשימה ואנו נחזור אליכם לאחר מילוי הפרטים להשלמת תהליך הרישום.

*לתשומת לבכם, ייתכנו שינויים במערכת השעות בהתאם לשיקולים מקצועיים.

 

גיל

חודש עד שנה

חוג
יום
שעה
מיקום
פרטים נוספים
פעילות ספורטיבית לאם ולתינוק
ראשון וחמישי
א' - 10:00-11:00 ה' - 09:30-30
טל שחר

גיל 3-4.5

חוג
יום
שעה
מיקום
פרטים נוספים
מחול יצירתי ויסודות הבלט
שלישי
16:15-17:00
טל שחר
מחול יצירתי ויסודות הבלט
רביעי
16:15-17:00
אביגדור
מחול יצירתי ויסודות הבלט
רביעי
16:00-16:45
גזר
מחול יצירתי ויסודות הבלט
שלישי
16:45-17:30
חולדה
אקרוג'ים (מגיל 4 בלבד)
שני
16:15-17:00
טל שחר
אולם ספורט
אקרוג'ים (מגיל 4 בלבד)
חמישי
16:15-17:00
טל שחר
אולם ספורט

גיל 4.5-6

חוג
יום
שעה
מיקום
פרטים נוספים
מחול יצירתי ויסודות הבלט
שלישי
17:00-17:45
טל שחר
מחול יצירתי ויסודות הבלט
רביעי
17:00-17:45
אביגדור
מחול יצירתי ויסודות הבלט
שלישי
16:45-17:30
חולדה
מחול יצירתי ויסודות הבלט
רביעי
16:45-17:30
גזר
אקרוג'ים
שני
16:15-17:00
טל שחר
אולם ספורט
אקרוגי'ם
חמישי
16:15-17:00
טל שחר
אולם ספורט

כיתה א'

חוג
יום
שעה
מיקום
פרטים נוספים
טכניקה קלאסית, ג'אז
ראשון ושלישי
א'- 17:00-17:45 ג' - 17:45-18:30
טל שחר
טכניקה והיפהופ
שלישי
16:00-16:45
חולדה
טכניקה קלאסית
רביעי
17:00-17:45
חולדה
מתונה במספר נרשמים
טכניקה קלאסית, ג'אז
שני ורביעי
ב' - 17:30-18:15 ד' 17:45-18:30
אביגדור
טכניקה, ג'אז
שלישי ורביעי
א' - 16:30-17:15 ד' - 17:30-18:15
גזר
אקרוג'ים
שני וחמישי
17:00-17:45
טל שחר
אולם ספורט
טריקינג
ראשון
16:30-17:30
טל שחר
אולם ספורט

כיתה ב'

חוג
יום
שעה
מיקום
פרטים נוספים
טכניקה קלאסית, ג'אז
ראשון ושלישי
א'- 17:00-17:45 ג' - 17:45-18:30
טל שחר
ג'אז, היפהופ
שלישי
16:00-16:45
חולדה
טכניקה קלאסית
רביעי
17:00-17:45
חולדה
מותנה במספר נרשמים
טכניקה קלאסית, ג'אז
שני ורביעי
ב' - 17:30-18:15 ד' 17:45-18:30
אביגדור
טכניקה, ג'אז
שלישי ורביעי
א' - 16:30-17:15 ד' - 17:30-18:15
גזר
אקרוג'ים
שני וחמישי
17:00-17:45
טל שחר
אולם ספורט
טריקינג
ראשון
16:30-17:30
טל שחר
אולם ספורט

כיתה ג'

חוג
יום
שעה
מיקום
פרטים נוספים
טכניקה קלאסית, ג'אז
ראשון ורביעי
16:00-17:00
טל שחר
טכניקה קלאסית, ג'אז
שני ורביעי
18:30-19:30
אביגדור
טכניקה קלאסית, ג'אז
שלישי ורביעי
א'- 17:15-18:15 ד' - 18:15-19:15
גזר
היפהופ
שלישי
17:30-18:30
חולדה
טכניקה קלאסית
רביעי
16:00-17:00
חולדה
מותנה במספר נרשמים
אקרוג'ים
שני וחמישי
17:45-18:45
טל שחר
אולם ספורט
טריקינג
ראשון
17:30-18:30
טל שחר
אולם ספורט
אקרובטיקה אווירית
שישי
12:30-13:30
טל שחר
אולם ספורט

כיתה ד'

חוג
יום
שעה
מיקום
פרטים נוספים
טכניקה קלאסית, ג'אז
ראשון ורביעי
16:00-17:00
טל שחר
טכניקה קלאסית, ג'אז
שני ורביעי
18:30-19:30
אביגדור
טכניקה קלאסית, ג'אז
שלישי ורביעי
א'- 17:15-18:15 ד' - 18:15-19:15
גזר
היפהופ
שלישי
17:30-18:30
חולדה
טכניקה קלאסית
רביעי
16:00-17:00
חולדה
מותנה במספר נרשמים
אקרוג'ים
שני וחמישי
17:45-18:45
טל שחר
אולם ספורט
טריקינג
ראשון
17:30-18:30
טל שחר
אולם ספורט
אקרובטיקה אווירית
שישי
12:30-13:30
טל שחר
אולם ספורט

כיתה ה'

חוג
יום
שעה
מיקום
פרטים נוספים
מסלול מכינת להקה
ראשון ורביעי
א' - 18:45-20:00 ד' - 17:00-18:45
טל שחר
בלט קלאסי מכינת להקה
ראשון
18:45-20:00
טל שחר
ג'אז מכינת להקה
רביעי
17:00-18:45
טל שחר
היפ-הופ / ג'אז
שלישי
17:30-18:30
חולדה
טכניקה קלאסית
רביעי
16:00-17:00
חולדה
מותנה במספר נרשמים
טכניקה קלאסית ומודרני
שני ורביעי
18:30-19:30
אביגדור
טכניקה ג'אז, היפהופ
שלישי וחמישי
א'- 17:15-18:15 ד' - 18:15-19:15
גזר
אקרוג'ים
שני וחמישי
17:45-18:45
טל שחר
אולם ספורט
טריקינג
ראשון
17:30-18:30
טל שחר
אולם ספורט
אקרובטיקה אווירית
שישי
12:30-13:30
טל שחר
אולם ספורט

כיתה ו'

חוג
יום
שעה
מיקום
פרטים נוספים
מסלול מכינת להקה
ראשון ורביעי
א' - 18:45-20:00 ד' - 17:00-18:45
טל שחר
בלט קלאסי מכינת להקה
ראשון
18:45-20:00
טל שחר
ג'אז מכינת להקה
רביעי
17:00-18:45
טל שחר
היפ-הופ / ג'אז
שלישי
18:30-19:30
חולדה
טכניקה קלאסית
רביעי
16:00-17:00
חולדה
מותנה במספר נרשמים
טכניקה קלאסית, ג'אז
שני ורביעי
18:30-19:30
אביגדור
טכניקה קלאסית ,ג'אז
שלישי וחמישי
א'- 17:15-18:15 ד' - 18:15-19:15
גזר
אקרוג'ים
שני וחמישי
17:45-18:45
טל שחר
אולם ספורט
טריקינג
ראשון
17:30-18:30
טל שחר
אולם ספורט
אקרובטיקה אווירית
שישי
12:30-13:30
טל שחר
אולם ספורט

כיתות ז'-ט'

חוג
יום
שעה
מיקום
פרטים נוספים
בלט קלאסי
שני
17:00-18:15
חולדה
(מתכנס במסלול להקה צעירה)
ג'אז
שני
18:30-20:00
חולדה
(מתכנס במסלול להקה צעירה)
מודרני / כוריאוגרפיה
חמישי
17:00-18:30
טל שחר
בלט קלאסי, מודרני
חמישי
17:00-19:45
טל שחר
שני שיעורים, ניתן לבחור כשיעור בודד - שיעור קלאסי
טכניקה, היפ הופ (מכיתה ח')
שלישי
18:30-20:00
טל שחר
טכניקה, היפ הופ (כתה ז')
שלישי
18:30-19:30
חולדה
אקרובטיקה אווירית
שישי
13:30-15:00
טל שחר
אולם ספורט
טכניקה, היפ הופ
ראשון וחמישי
א' - 18:00-19:00 ה' - 18:00-19:00
גזר

כיתות י'-יב'

חוג
יום
שעה
מיקום
פרטים נוספים
בלט קלאסי
שני
18:30-20:00
טל שחר
מודרני / רפרטואר
שני
20:00-21:30
טל שחר
בלט קלאסי
חמישי
18:30-19:45
חולדה
מודרני
חמישי
19:45-21:00
חולדה
אקרובטיקה אווירית
שישי
13:30-15:00
טל שחר
אולם ספורט

להקה צעירה

חוג
יום
שעה
מיקום
פרטים נוספים
שיעורי להקה
שני וחמישי
ב' 17:00-19:45 ה' 17:00-19:45
טל שחר וחולדה

להקה בוגרת

חוג
יום
שעה
מיקום
פרטים נוספים
שיעורי להקה
שני וחמישי
ב' 17:00-21:30 ה' 18:30-21:00
טל שחר וחולדה

נבחרת צעירה אקרוג'ים

חוג
יום
שעה
מיקום
פרטים נוספים
אימוני הנבחרת הצעירה
שני וחמישי
18:45-20:00
טל שחר
אולם ספורט
טכניקה קלאסית לפי גילאים

נבחרת בוגרת אקרוג'ים

חוג
יום
שעה
מיקום
פרטים נוספים
אימוני הנבחרת הבוגרת
שני וחמישי
18:45-20:45
טל שחר
אולם ספורט
טכניקה קלאסית לפי גילאים

ברצוני להירשם ל :