שיעור ניסיון

נפתחה ההרשמה לשנת 2019-20!

אנו שמחים לאפשר לכם להירשם לשיעור ניסיון באמצעות ממשק הרישום החכם של אולה לחיפוש החוג\להקה אליה תרצו להירשם.

בחרו בגיל המשתתפ/ת ולאחר מכן בחוג/להקה הרצויה מתוך הרשימה ואנו נחזור אליכם לאחר מילוי הפרטים להשלמת תהליך הרישום.

  • לתשומת לבכם, ייתכנו שינויים במערכת השעות בהתאם לשיקולים מקצועיים.
גיל

שכיבה עד זחילה

חוג
יום
שעה
מיקום
פרטים נוספים
ספורטף
חמישי
17:00-18:00
טל שחר

עמידה עד הליכה חופשית

חוג
יום
שעה
מיקום
פרטים נוספים
ספורטף
ראשון
16:20-17:30
טל שחר

גיל 3-4.5

חוג
יום
שעה
מיקום
פרטים נוספים
מחול יצירתי ויסודות הבלט
שלישי
16:15-17:00
טל שחר
מחול יצירתי ויסודות הבלט
רביעי
16:30-17:15
אביגדור
מגיל 4 בלבד
מחול יצירתי ויסודות הבלט
רביעי
16:30-17:15
גזר
מחול יצירתי ויסודות הבלט
שני
16:15-17:00
תימורים
מגיל 4 בלבד
מחול יצירתי ויסודות הבלט
שלישי
16:45-17:30
חולדה
אקרוג'ים (מגיל 4 בלבד)
שני
16:15-17:00
טל שחר
אולם ספורט
אקרוג'ים (מגיל 4 בלבד)
חמישי
16:15-17:00
טל שחר
אולם ספורט

גיל 4.5-6

חוג
יום
שעה
מיקום
פרטים נוספים
מחול יצירתי ויסודות הבלט
שלישי
17:00-17:45
טל שחר
מחול יצירתי ויסודות הבלט
רביעי
16:30-17:15
אביגדור
מחול יצירתי ויסודות הבלט
שלישי
16:45-17:30
חולדה
מחול יצירתי ויסודות הבלט
שני
16:15-17:00
תימורים
מחול יצירתי ויסודות הבלט
רביעי
16:30-17:15
גזר
אקרוג'ים
שני
16:15-17:00
טל שחר
אולם ספורט
אקרוגי'ם
חמישי
16:15-17:00
טל שחר
אולם ספורט

כיתה א'

חוג
יום
שעה
מיקום
פרטים נוספים
טכניקה קלאסית, ג'אז
ראשון ושלישי
א'- 17:00-17:45 ג' - 17:45-18:30
טל שחר
טכניקה והיפהופ
שלישי
16:00-16:45
חולדה
טכניקה קלאסית
רביעי
17:00-17:45
חולדה
מתונה במספר נרשמים
טכניקה קלאסית, ג'אז
ראשון ורביעי
א' - 16:30-17:15 ד' - 17:15-18:00
גזר
אקרוג'ים
שני וחמישי
17:00-17:45
טל שחר
אולם ספורט
טריקינג
ראשון
16:30-17:30
טל שחר
אולם ספורט

כיתה ב'

חוג
יום
שעה
מיקום
פרטים נוספים
טכניקה קלאסית, ג'אז
ראשון ושלישי
א'- 17:00-17:45 ג' - 17:45-18:30
טל שחר
ג'אז, היפהופ
שלישי
16:00-16:45
חולדה
טכניקה קלאסית
רביעי
17:00-17:45
חולדה
מותנה במספר נרשמים
טכניקה קלאסית, ג'אז/היפהופ
שני ורביעי
ב' - 17:30-18:30 ד' 17:30-18:15
אביגדור
טכניקה קלאסית, ג'אז
ראשון ורביעי
א' - 16:30-17:15 ד' - 17:15-18:00
גזר
אקרוג'ים
שני וחמישי
17:00-17:45
טל שחר
אולם ספורט
טריקינג
ראשון
16:30-17:30
טל שחר
אולם ספורט

כיתה ג'

חוג
יום
שעה
מיקום
פרטים נוספים
טכניקה קלאסית, ג'אז
ראשון ורביעי
א' - 17:45-18:45 , ד' - 16:15-17:15
טל שחר
טכניקה קלאסית, ג'אז/היפהופ
שני ורביעי
ב' - 17:30-18:30 ד' 17:30-18:15
אביגדור
טכניקה קלאסית, ג'אז
ראשון ורביעי
א'- 17:15-18:15 ד' - 18:00-19:00
גזר
היפהופ
שלישי
17:30-18:30
חולדה
טכניקה קלאסית
רביעי
16:00-17:00
חולדה
מותנה במספר נרשמים
אקרוג'ים
שני וחמישי
17:45-18:45
טל שחר
אולם ספורט
אקרובטיקה אווירית
שישי
11:15-12:15 / 12:30-13:30
טל שחר
אולם ספורט
טריקינג
ראשון
17:30-18:30
טל שחר
אולם ספורט

כיתה ד'

חוג
יום
שעה
מיקום
פרטים נוספים
טכניקה קלאסית, ג'אז
ראשון ורביעי
א' - 17:45-18:45 , ד' - 16:15-17:15
טל שחר
טכניקה קלאסית, ג'אז/היפהופ
שני ורביעי
ב' - 17:30-18:30 ד' 17:30-18:15
אביגדור
טכניקה קלאסית, ג'אז
ראשון ורביעי
א'- 17:15-18:15 ד' - 18:00-19:00
גזר
היפהופ
שלישי
17:30-18:30
חולדה
טכניקה קלאסית
רביעי
16:00-17:00
חולדה
מותנה במספר נרשמים
אקרוג'ים
שני וחמישי
17:45-18:45
טל שחר
אולם ספורט
אקרובטיקה אווירית
שישי
11:15-12:15 / 12:30-13:30
טל שחר
אולם ספורט
טריקינג
ראשון
17:30-18:30
טל שחר
אולם ספורט

כיתה ה'

חוג
יום
שעה
מיקום
פרטים נוספים
מסלול מכינת להקה
ראשון ורביעי
א' - 18:45-20:00 ד' - 17:15-19:00
טל שחר
בלט קלאסי מכינת להקה
ראשון
18:45-20:00
טל שחר
ג'אז מכינת להקה
רביעי
17:15-19:00
טל שחר
היפ-הופ / ג'אז
שלישי
17:30-18:30
חולדה
טכניקה קלאסית, ג'אז/היפהופ
שני ורביעי
ב' - 18:30-19:30 , ד' - 18:15-19:15
אביגדור
טכניקה ג'אז, היפהופ
ראשון וחמישי
א'- 17:15-18:15 ה' - 17:00-18:00
גזר
אקרוג'ים
שני וחמישי
17:45-18:45
טל שחר
אולם ספורט
אקרובטיקה אווירית
שישי
11:15-12:15 / 12:30-13:30
טל שחר
אולם ספורט
טריקינג
ראשון
17:30-18:30
טל שחר
אולם ספורט

כיתה ו'

חוג
יום
שעה
מיקום
פרטים נוספים
מסלול מכינת להקה
ראשון ורביעי
א' - 18:45-20:00 ד' - 17:15-19:00
טל שחר
בלט קלאסי מכינת להקה
ראשון
18:45-20:00
טל שחר
ג'אז מכינת להקה
רביעי
17:15-19:00
טל שחר
היפ-הופ / ג'אז
שלישי
18:30-19:30
חולדה
טכניקה קלאסית, ג'אז/היפהופ
שני ורביעי
ב' - 18:30-19:30 , ד' - 18:15-19:15
אביגדור
טכניקה קלאסית ,ג'אז
ראשון וחמישי
א'- 17:15-18:15 ה' - 17:00-18:00
גזר
אקרוג'ים
שני וחמישי
17:45-18:45
טל שחר
אולם ספורט
אקרובטיקה אווירית
שישי
11:15-12:15 / 12:30-13:30
טל שחר
אולם ספורט
טריקינג
ראשון
17:30-18:30
טל שחר
אולם ספורט

כיתות ז'-ט'

חוג
יום
שעה
מיקום
פרטים נוספים
בלט קלאסי
שני
17:00-18:15
חולדה
(מתכנס במסלול להקה צעירה)
ג'אז
שני
18:30-20:00
חולדה
(מתכנס במסלול להקה צעירה)
מודרני / כוריאוגרפיה
חמישי
17:00-18:30
טל שחר
בלט קלאסי, מודרני
חמישי
17:00-20:00
טל שחר
שני שיעורים, ניתן לבחור כשיעור בודד - שיעור קלאסי
טכניקה, היפ הופ (מכיתה ח')
שלישי
18:30-20:00
טל שחר
טכניקה, היפ הופ (כתה ז')
שלישי
18:30-19:30
חולדה
אקרובטיקה אווירית
שישי
13:30-15:00
טל שחר
אולם ספורט
טכניקה, היפ הופ
ראשון וחמישי
א' - 18:15-19:15 ה' - 18:00-19:00
גזר

כיתות י'-יב'

חוג
יום
שעה
מיקום
פרטים נוספים
בלט קלאסי
שני
18:30-20:00
טל שחר
מודרני / רפרטואר
שני
20:00-21:30
טל שחר
בלט קלאסי
חמישי
18:30-19:45
חולדה
מודרני
חמישי
19:45-21:00
חולדה
אקרובטיקה אווירית
שישי
13:30-15:00
טל שחר
אולם ספורט

להקה צעירה

חוג
יום
שעה
מיקום
פרטים נוספים
שיעורי להקה
שני וחמישי
17:00-20:00
טל שחר וחולדה

להקה בוגרת

חוג
יום
שעה
מיקום
פרטים נוספים
שיעורי להקה
שני וחמישי
ב' 17:00-21:30 ה' 18:30-21:00
טל שחר וחולדה

נבחרת צעירה אקרוג'ים

חוג
יום
שעה
מיקום
פרטים נוספים
אימוני הנבחרת הצעירה
שני וחמישי
18:45-20:00
טל שחר
אולם ספורט
טכניקה קלאסית לפי גילאים

נבחרת בוגרת אקרוג'ים

חוג
יום
שעה
מיקום
פרטים נוספים
אימוני הנבחרת הבוגרת
שני וחמישי
18:45-20:45
טל שחר
אולם ספורט
טכניקה קלאסית לפי גילאים

ברצוני להירשם ל :





הצהרת בריאות

הריני מאשר בזאת, כי לבני/בתי אין כל מניעה רפואית להשתתפות בפעילות אליה נרשם.
הריני מאשר כי קראתי את כללי הרשמה המצורפים והסכמתי להם