הרשמה

נפתחה ההרשמה לשנת 2017-18

אנו שמחים לאפשר לכם להירשם באמצעות ממשק הרישום החכם של אולה לחיפוש החוג\להקה אליה תרצו להירשם.

בחרו בגיל המשתתפ\ת ולאחר מכן בחוג\להקה הרצויה מתוך הרשימה ואנו נחזור אליכם לאחר מילוי הפרטים להשלמת תהליך הרישום.

*לתשומת לבכם, ייתכנו שינויים במערכת השעות בהתאם לשיקולים מקצועיים.

 

גיל

חודש עד שנה

חוג
יום
שעה
מיקום
פרטים נוספים
ליווי התפתחותי
ראשון
10:00-12:00
חולדה
חלוקה על פי גיל התינוק

גיל 3-4.5

חוג
יום
שעה
מיקום
פרטים נוספים
מחול יצירתי ויסודות הבלט
רביעי
16:15-17:00
טל שחר
מחול יצירתי ויסודות הבלט
רביעי
16:00-16:45
חולדה
מחול יצירתי ויסודות הבלט
שני
17:00-17:45
אביגדור
מחול יצירתי ויסודות הבלט
רביעי
16:45-17:30
גזר
אקרוג'ים (מגיל 4 בלבד)
שני
16:15-17:00
טל שחר
אולם ספורט
אקרוג'ים (מגיל 4 בלבד)
חמישי
16:15-17:00
טל שחר
אולם ספורט

גיל 4.5-6

חוג
יום
שעה
מיקום
פרטים נוספים
מחול יצירתי ויסודות הבלט
שלישי
17:00-17:45
טל שחר
מחול יצירתי ויסודות הבלט
רביעי
16:45-17:30
חולדה
מחול יצירתי ויסודות הבלט
שני
17:00-17:45
אביגדור
הקבוצה סגורה
מחול יצירתי ויסודות הבלט
רביעי
16:45-17:30
אביגדור
מחול יצירתי ויסודות הבלט
רביעי
16:45-17:30
גזר
אקרוג'ים
שני
16:15-17:00
טל שחר
אולם ספורט
אקרוגי'ם
חמישי
16:15-17:00
טל שחר
אולם ספורט

כיתה א'

חוג
יום
שעה
מיקום
פרטים נוספים
טכניקה קלאסית, ג'אז
ראשון ושלישי
17:45-18:30
טל שחר
טכניקה, ג'אז
רביעי
17:30-18:15
חולדה
טכניקה קלאסית, ג'אז
שני ורביעי
ב 17:45-18:30 ד 16:45-17:30
אביגדור
טכניקה, ג'אז
רביעי
17:30-18:15
גזר
אקרוג'ים
שני וחמישי
17:00-17:45
טל שחר
אולם ספורט
טריקינג
ראשון
16:30-17:30
טל שחר
אולם ספורט

כיתה ב'

חוג
יום
שעה
מיקום
פרטים נוספים
טכניקה קלאסית, ג'אז
ראשון ושלישי
17:45-18:30
טל שחר
טכניקה, ג'אז
רביעי
17:30-18:15
חולדה
טכניקה קלאסית, ג'אז
שני ורביעי
17:45-18:45
אביגדור
טכניקה, ג'אז
רביעי
17:30-18:15
גזר
אקרוג'ים
שני וחמישי
17:00-17:45
טל שחר
אולם ספורט
טריקינג
ראשון
16:30-17:30
טל שחר
אולם ספורט

כיתה ג'

חוג
יום
שעה
מיקום
פרטים נוספים
טכניקה קלאסית, ג'אז
ראשון ושלישי
16:00-17:00
טל שחר
טכניקה קלאסית, ג'אז
שני ורביעי
18:30-19:30
אביגדור
טכניקה, גא'ז
רביעי
18:15-19:15
גזר
אקרוג'ים
שני וחמישי
17:45-18:45
טל שחר
אולם ספורט
טריקינג
ראשון
17:30-18:30
טל שחר
אולם ספורט
אקרובטיקה אווירית
שישי
12:30-13:30
טל שחר
אולם ספורט

כיתה ד'

חוג
יום
שעה
מיקום
פרטים נוספים
טכניקה קלאסית, ג'אז
ראשון ושלישי
16:00-17:00
טל שחר
טכניקה קלאסית, ג'אז
שני ורביעי
18:30-19:30
אביגדור
טכניקה, ג'אז
רביעי
18:15-19:15
גזר
אקרוג'ים
שני וחמישי
17:45-18:45
טל שחר
אולם ספורט
טריקינג
ראשון
17:30-18:30
טל שחר
אולם ספורט
אקרובטיקה אווירית
שישי
12:30-13:30
טל שחר
אולם ספורט

כיתה ה'

חוג
יום
שעה
מיקום
פרטים נוספים
מסלול מכינת להקה
ראשון ורביעי
א 18:45-20:00 ד 17:00-19:00
טל שחר
בלט קלאסי מכינת להקה
ראשון
18:45-20:00
טל שחר
ג'אז מכינת להקה
רביעי
17:00-19:00
טל שחר
טכניקה היפ-הופ / ג'אז
שלישי
18:00-19:00
חולדה
טכניקה קלאסית ומודרני
שני ורביעי
16:00-17:00
אביגדור
טכניקה, ג'אז
שני
18:15-19:15
גזר
אקרוג'ים
שני וחמישי
17:45-18:45
טל שחר
אולם ספורט
טריקינג
ראשון
17:30-18:30
טל שחר
אולם ספורט
אקרובטיקה אווירית
שישי
12:30-13:30
טל שחר
אולם ספורט

כיתה ו'

חוג
יום
שעה
מיקום
פרטים נוספים
מסלול מכינת להקה
ראשון ורביעי
א 18:45-20:00 ד 17:00-19:00
טל שחר
בלט קלאסי מכינת להקה
ראשון
18:45-20:00
טל שחר
ג'אז מכינת להקה
רביעי
17:00-19:00
טל שחר
טכניקה, היפ-הופ / ג'אז
שלישי
18:00-19:00
חולדה
טכניקה קלאסית, ג'אז
שני ורביעי
18:30-19:30
אביגדור
אקרוג'ים
שני וחמישי
17:45-18:45
טל שחר
אולם ספורט
טריקינג
ראשון
17:30-18:30
טל שחר
אולם ספורט
אקרובטיקה אווירית
שישי
12:30-13:30
טל שחר
אולם ספורט

כיתות ז'-ט'

חוג
יום
שעה
מיקום
פרטים נוספים
בלט קלאסי
שני
17:00-18:15
חולדה
ג'אז
שני
18:30-20:00
חולדה
מודרני / כוריאוגרפיה
חמישי
17:00-18:30
טל שחר
בלט קלאסי
חמישי
18:45-20:15
טל שחר
טכניקה, היפ הופ
שלישי
18:30-20:00
טל שחר
אקרובטיקה אווירית
שישי
13:30-15:00
טל שחר
אולם ספורט

כיתות י'-יב'

חוג
יום
שעה
מיקום
פרטים נוספים
בלט קלאסי
שני
18:30-20:00
טל שחר
מודרני / רפרטואר
שני
20:00-21:30
טל שחר
בלט קלאסי
חמישי
18:30-20:00
חולדה
ג'אז
חמישי
20:00-21:30
חולדה
אקרובטיקה אווירית
שישי
13:30-15:00
טל שחר
אולם ספורט

להקה צעירה

חוג
יום
שעה
מיקום
פרטים נוספים
שיעורי להקה
שני וחמישי
ב' 17:00-20:00 ה' 17:00-20:15
טל שחר וחולדה

להקה בוגרת

חוג
יום
שעה
מיקום
פרטים נוספים
שיעורי להקה
שני וחמישי
ב 18:30-21:30 ה 17:00-20:15
טל שחר וחולדה

נבחרת צעירה אקרוג'ים

חוג
יום
שעה
מיקום
פרטים נוספים
אימוני הנבחרת הצעירה
שני וחמישי
18:45-20:00
טל שחר
אולם ספורט
טכניקה קלאסית לפי גילאים

נבחרת בוגרת אקרוג'ים

חוג
יום
שעה
מיקום
פרטים נוספים
אימוני הנבחרת הבוגרת
שני וחמישי
18:45-20:45
טל שחר
אולם ספורט
טכניקה קלאסית לפי גילאים

ברצוני להירשם ל :